אודות אגודת הסטודנטים

 

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב היא עמותה רשומה ומלכ"ר המאגדת את הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת תל אביב. האגודה, אשר נוסדה בשנת 1983, חברה בהתאחדות הסטודנטים. 

החל מה-1.3.2011, אגודת הסטודנטים הינה בעלת אישור ניהול תקין מרשם העמותות.

מטרת אגודת הסטודנטים לפעול למען רווחת הסטודנטים וטובתם, תוך שמירת האינטרסים החברתיים, הכלכליים והציבוריים שלהם; לשמור על מעמדם האקדמי בתוך הקמפוס ומחוצה לו; לייצג את ציבור הסטודנטים כלפי כל רשות, מוסד, גוף ואדם; לפעול למען שוויון זכויות מלא לכל סטודנט, ובכלל זה קיום ושמירת חופש הביטוי וההתארגנות בקמפוס.

מבנה אגודת הסטודנטים

 

 

חזון האגודה
אגודת הסטודנטים מובילה את תחומי המעורבות החברתית, היזמות והמנהיגות הסטודנטיאלית בישראל, ואחראית על ייצוג הסטודנטים, שמירת זכויותיהם וקידום האינטרסים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוצה לו. רוצים לדעת איך בוחרת האגודה לראות את העולם?
תכנון שנת הלימודים תשע"ח
בואו לגלות מה אגודת הסטודנטים מתכננת לכם לשנה הקרובה
מחלקות האגודה
מחלקות האגודה
באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א פועלות חמש עשרה מחלקות שונות ומגוונות. רוצים להכיר את האנשים העמלים לרווחת הסטודנטים? כנסו כנסו, יש אפילו תמונות פרופיל (מצחיקות..)
מועצת האגודה
מועצת האגודה
המועצה מתווה את הדרך ואת המדיניות של האגודה לשנה הקרובה, קובעת באילו מאבקים האגודה תיקח חלק, ובאילו נושאים היא תמקד את פעילותה. חברי המועצה מאשרים את תקציב האגודה, את תכנית העבודה ואת המטרות הנלוות של האגודה. בואו להכיר את הנציגים שלכם!
תקנון אגודת הסטודנטים
תקנון האגודה
רוצים לדעת על מה בעצם מדובר כשאומרים 'אגודת הסטודנטים'? יש לנו תקנון במיוחד בשבילכם
דבר היו"ר
דבר היו"ר
אנחנו, באגודת הסטודנטים, נמצאים כאן בשבילכם/ן. היצע השירותים שלנו הוא המקיף והמגוון ביותר בארץ, והוא הופך את חווית הלימודים באוניברסיטת ת"א לעשירה, מגוונת ומרתקת יותר. רוצים לדעת מה עוד חושב יושב ראש האגודה הגדולה בישראל?
כתבו עלינו בתקשורת
אז איך האגודה מצטיירת בתקשורת?
אנשי האגודה
ראו מיהם האנשים שעובדים ומתנדבים באגודה
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software