ג'סטה - מועדון ההתנדבות

מועדון ג'סטה עובר מתיחת פנים, וכולכם מוזמנים להצטרף!

ג'סטה היא קהילת המתנדבים של אוניברסיטת תל אביב. יש לכם מדי פעם זמן פנוי ואתם רוצים לנצל אותו להתנדבות? רוצים לתרום לקהילה אבל לא יכולים להתחייב למלגה או פעילות קבועה?בדיוק בשביל זה אנחנו פה!

מועדון ג'סטה מארגן ימי התנדבות גדולים לכל הסטודנטים בקמפוס, ובנוסף דואג לכם להתנדבויות פרטניות – לפי ההעדפות שלכם! השאירו את הפרטים והעדפות שלכם להתנדבויות השונות, ונחזור אליכם עם הצעות להתנדבויות חד פעמיות בזמנים שנח לכם.

 

אירוע החודש
אחת לחודש נצא יחד להתנדבות קבוצתית במסגרת מועדון ההתנדבות של ג'סטה. בכל חודש נצא להתנדבויות בעמותות שונות ומגוונות שמטרתן להכיר את כל המקומות בהם ניתן להתנדב באזור תל אביב והסביבה. אם נהניתם ביום ההתנדבות מסוים, תוכלו ליצור קשר עם המקום ולהגיע פעמים נוספות .
מקום להתנדב
קמתם בבוקר וגילתם שיש לכם מעט זמן פנוי שאפשר לנצל אותו לתרומה לקהילה? רוצים להתנדב על בסיס קבוע אבל אתם לא יודעים באיזה ארגון להשתלב? אנחנו כאן כדי לעזור לכם... בדף זה תוכלו למצוא מגוון התנדבויות המתקיימות כל יום בשבוע באזור המרכז ואת אנשי הקשר של ארגונים עצמם. לפרטים נוספים והצעות לארגונים נוספים ניתן לפנות למייל: chevrati3@student.co.il
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software