התנדבות בארגון פעמונים

סטודנטים המתנדבים בארגון מלווים ומדריכים משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים. הארגון מחפש סטודנטים/יות בעלי רצון לתרום לקהילה, המתעניינים בהתנהלות כלכלית נבונה ובעלי יכולת הנעה ותמיכה רגשית בעת קבלת החלטות מורכבות
 
פעמונים הוא ארגון ללא כוונת רווח השואף למציאות שבה משפחות בישראל מנהלות חיים כלכליים מאוזנים ואחראיים בדרך ישרה, מציאות שתסייע לבניית חוסן כלכלי וחברתי. הארגון פועל בכל רחבי הארץ באמצעות אלפי מתנדבים, ומספק מענה רחב ומגוון לעשרות אלפי משפחות בשנה.
ההתנדבות בפעמונים-סטודנטים כוללת ליווי משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים. תפקיד המלווה הוא ללוות ולהדריך את המשפחות כיצד לנהל נכון את כלכלת הבית השוטפת וכיצד להתמודד עם חובות העבר. 
 
הליווי מתבצע בזוגות של סטודנטים מכל תחומי הלימודים, העוברים הכשרה מקיפה ומגובים ע"י ראש צוות וסוללת מומחים ממגוון תחומים. 
לא נדרשים ידע או נסיון קודמים. אנו מחפשים סטודנטים מחויבים ובעלי רצון לתרום לקהילה, המתעניינים בהתנהלות כלכלית נבונה ובעלי יכולת הנעה ותמיכה רגשית בעת קבלת החלטות מורכבות.
 
סטודנטים שיתקבלו נדרשים לנוכחות בכל מפגשי ההכשרה. ההכשרה כוללת שמונה מפגשים, המתקיימים בימי שלישי בשעות 18:30-21:30 ובימי שישי בשעות 09:00-13:00, בתוך הקמפוס. 
תהליך ליווי המשפחה אורך 6-8 חודשים, והפגישות מתקיימות בבתי המשפחות, המתגוררות בערים שונות במרכז הארץ. 
ההתנדבות מותאמת מאוד ללו"ז הסטודנטיאלי, תוך התחשבות מלאה בתקופות המבחנים.
 
ההתנדבות לא מזכה במלגה כספית. מתנדבים בפעמונים זוכים לשנות חיים של משפחה ולעזור לה לקום על הרגליים, תוך מתן כלים שישארו איתה גם אחרי תקופת הליווי. כלים אלו ישמשו גם את המתנדבים בחייהם האישיים. 
 
לפרטים נוספים ולהצטרפות יש לפנות למייל: tau@paamonim.org
 
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software