פאנג'ויה 2017

מסיבות בריכה, טירוף עד אור הבוקר, מוזיקה נדירה, אלכוהול במחירי ריצפה, מזג אוויר מושלם וטריליון אנשים שחוגגים את יום חמישי במשך שלושה ימים רצוף. 11-13.5.17
 
מדובר בסופ"ש קסום באילת (11-13.5.1). כל יום נפתח במסיבת בריכה מטורפת ונסגר במסיבת ענק אל תוך הלילה בחוף הפאנג'ויה.
במהלך הסופשבוע יחולקו אין סוף פינוקים והפתעות, האלכוהול יזרום כמו מים, ותכלס- אם נודה באמת, הפאנג'ויה היא הדבר היחיד שכנראה אשכרה תזכרו מתקופת הלימודים שלכם (וגם את זה כנראה שלא בטוח..)
 
המלון המרכזי של אוניברסיטת ת"א הוא לה-פלאייה – מלון הבית של אגודת החדש של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב!
 
במסיבות בחוף הדקל נעוף אל תוך הלילה עם מיטב הדיג'יים:
תומר מייזנר, איתי יצחקי, בן אזולאי, חנן אללוף,  אסף עמוס, עדידור לייבו, ליאור בן-הרוש 
 
הכניסה למסיבת הבריכה ביום שישי במלון לה-פלאייה במהלך הנופש תתאפשר לסטודנטים מאוניברסיטת תל אביב, גם למי שלא רכש חדר בלה-פלאייה.
אבל! בלה-פלאיה יחכו לכם בחדר שקיות מלאות בהפתעות ופינוקים.
בין המלונות המרכזיים יעברו הסעות, כדי שתוכלו להגיע בקלות למסיבות הערב בחוף הלגונה!
בנוסף, בימים חמישי-שישי-שבת יתקיימו מסיבות בריכה במלונות המרכזיים..
 
 
איך נרשמים?
החל מה1.1.17  בשעה 09:00 ועד ליום שני ה2.1.17 בשעה 17:00 תוכלו להירשם להגרלת התורים המרשימה שלנו.
 
הרשמה פרונטלית תחל בקמפוס ביום  ד' ה4.1.17 על פי התור שנקבע לך בהגרלה.
 
  
  חשוב!!!
1.      הזכות לרכוש חדר בנופש תינתן בכפוף להצגת תעודת סטודנט בתוקף לשנת הלימודים תשע"ז. סטודנט שלא יגיע עם תעודת סטודנט, באפשרותו להגיע עם תעודה מזהה ומאזן תשלום שכר לימוד (ניתן להדפיס ממערכת מידע אישי).
2.      במידה ובחדר מתארחים סטודנטים נוספים מאוניברסיטת תל אביב ו/או מהמכללות הנוספות (המכללה למנהל, האקדמית ת"א-יפו או האוניברסיטה העברית) – יש לצרף תצלום של תעודת סטודנט תקף לשנת הלימודים תשע"ז של חברי החדר הנוספים.
3.      התשלום לנופש יתבצע באשראי בלבד (ניתן לפרוס עד 5 תשלומים).
4.      סטודנט באוניברסיטת תל-אביב אשר לא שילם דמי רווחה יחויב ב-200 ₪  נוספים.
5.      סטודנט אשר אינו חבר אגודה יחויב ב-75 ₪ יותר לאדם מהמחירון.
6.      מי שאינו סטודנט באחד מארבעת הקמפוסים המשתתפים בנופש (אוניברסיטת תל אביב/מכללה למנהל/האוניברסיטה העברית/אקדמית תל אביב יפו), יכול להצטרף לחדר של סטודנט בתשלום של 200 ₪ יותר לאדם מהמחירון.
 
חוקי הרישום :
עקב העלייה בביקוש לנופש ורצוננו לשמור על צביונו הסטודנטיאלי אנחנו מגבילים השנה את האפשרות להביא אורחים חיצוניים (לא סטודנטים) לנופש וזאת בשביל לאפשר לכמות מקסימלית של סטודנטים מהאוניברסיטה להגיע לאירוע בטרם אוזלים המקומות.
1.      חדר זוגי - חובה 2 סטודנטים - אחד לפחות של אוניברסיטת ת"א + חבר סטודנט ממוסד לימודים אחר או סטודנט/ית של אונ' ת"א + בן/בת זוג. חשוב לדעת שלא ניתן יהיה להחליף את הסטודנט שלומד באונ' ת"א ללא ביטול כולל של החדר.
2.      חדר לשלישיה- לפחות 2 סטודנטים (סטודנט אחד לפחות של אוניברסיטת ת"א) ומקסימום אורח אחד "לא סטודנט" (סטודנט אחד או יותר יכולים להיות ממוסד שלא לוקח חלק בנופש יוני אלא בנופש אפריל).
3.      חדר לרביעיה- לפחות 3 סטודנטים (סטודנט אחד לפחות של אוניברסיטת ת"א) ומקסימום אורח אחד "לא סטודנט" (סטודנט אחד או יותר יכולים להיות ממוסד שלא לוקח חלק בנופש יוני אלא בנופש אפריל).
4.      חדר לחמישייה- לפחות 4 סטודנטים (סטודנט אחד לפחות של אוניברסיטת ת"א) ומקסימום אורח אחד "לא סטודנט" (סטודנט אחד או יותר יכולים להיות ממוסד שלא לוקח חלק בנופש יוני אלא בנופש אפריל).
 
 
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל tau@funjoya.co.il
 
 
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software