קורס יסודות הדיור והנדל"ן

אגודת הסטודנטים והבית האקדמי מזמינים אתכם להירשם לקורס יסודות הדיור והנדל"ן. הקורס נפתח בתאריך 22.11.16

 

קורס יסודות הדיור והנדל"ן נבנה על ידי הבית האקדמי של התאחדות הסטודנטים הארצית והוא קורס נדל"ן בסיסי אשר מלמד את מגוון התחומים של ענף הנדל"ן.

הקורס מייצר אוריינטציה בסיסית בענף תוך שימת דגש על תהליך רכישת דירה דרך צרכנות נדל"ן חכמה. הקורס נבנה בליוויו המקצועי של מר אריק מירובסקי- עורך מדור הנדל"ן של דה-מרקר והוא בנוי משמונה מפגשים בני שלוש שעות (ארבע שעות אקדמאיות).

כלל המרצים בקורס הם אנשי מקצוע מעולים מענף הנדל"ן בישראל, המובילים בתחומם. לאור החשיבות בקידום התרבות הצרכנית של דיור ונדל"ן בישראל עלות הקורס הינה נוחה וזולה משמעותית מקורסים אחרים במשק הקשורים לנדל"ן.

מטרות עיקריות בקורס:

א.      גישור על פערי הידע הגדולים בתחום הדיור והנדל"ן בין קהל מוכרי הדירות לבין קהל הצרכנים בישראל ועל ידי כך לסייע להם להפוך ל"צרכנים חכמים" יותר  בכל מה שקשור לדיור ונדל"ן.

ב.      ללמד את תהליך רכישת הדירה על בוריו דרך צרכנות נדל"ן נבונה ובכך לסייע  לכל רוכש  דירה לחסוך בעצמו עד 15%  ממחיר העסקה על הדירה (מאות אלפי שקלים)

ג.       לאפשר לקהל של סטודנטים, צעירים וכלל הציבור לקבל קורס מעשי באמת אשר יסייע לכל אחד ואחת מהם להתמודד הכי טוב עם העסקה הגדולה ביותר שיעשו בחייהם (רכישת דירה)

ד.      יצירת נטוורקינג והזדמנויות להתפתח בתחום הנדל"ן לכל מי שחשב שזה ענף סגור ומסוגר. הקורס מפגיש את התלמידים עם דמויות בכירות בענף וכמו כן מפתח רעיונות וקשרים עסקיים בין המשתתפים עצמם.

שיעור

 

נושא

1

ניתוח שוק הנדל"ן הישראלי

2

דיני מקרקעין תכנון ובניה

3

מיסוי מקרקעין

4

משכנתאות

5

רכישת דירה למגורים

6

רכישת דירה להשקעה

7

התחדשות עירונית ותמ"א 38

8

יישום החומר הנלמד + סיכום ותעודות

 

 להרשמה לקורס ופרטים נוספים לחצו כאן 

 

 

Loading nanoRep Q&A and FAQ Software