מועדוני סטודנטים

תזמורת אגודת הסטודנטים
תזמורת האגודה, בניצוחו של אורי רייסנר, הוקמה ב-2007 במטרה להוות מסגרת מוסיקלית נחמדה לסטודנטים ממגוון הפקולטות השונות. רפרטואר התזמורת מורכב בעיקר מיצירות קלאסיות לצד יצירות עכשוויות, וחזרות התזמורת מתקיימות אחת לשבוע, בימי חמישי בערב, בבניין הנדסה באוניברסיטה.
מועדון הדיבייט
האימונים מתקיימים בכל יום שלישי בשעה 18:00-22:00 בסמסטר א' האימונים כוללים הרצאה בסיסית ולאחריה סיבוב דיבייט. בסמסטר ב' האימונים כוללים לרוב שני סיבובי דיבייט ומדי פעם הרצאות מתקדמות
מועדון הסלסה
מדיה נוצ'ה היא קבוצה של אנשים שמארגנים ערבי סלסה חינם ברחבי הארץ וגם בחו"ל (כרגע בשנגחאי ובסיאול). מדיה נוצ'ה ת"א (או בקיצור מנת"א) היא קבוצה של אנשים כאלה - סטודנטים, סטודנטים לעתיד וגם כאלה שכבר סיימו ללמוד - שמארגנים ערבי סלסה חינמיים באוניברסיטת תל אביב.
מועדון מודל האו"ם
מודל האו"ם (Model United Nations) הינה תכנית אקדמית המנוהלת על ידי סטודנטים, אשר במסגרתה כ-200,000 אלף סטודנטים ותלמידי תיכון ברחבי העולם- שמשתתפים במעל ל-1000 כנסים מדי שנה, הנערכים ברחבי העולם.
מועדון הדבקה
מועדון לימוד ריקוד הדבקה הפלסטינית באוניברסיטת תל אביב התחיל את שנתו השישית ברצף ולמשך כול התקופה הזו המועדון ייצג את התרבות הערבית בגאווה בתוך הקמפוס, המועדון מלמד את הריקוד מהבסיס ומשתתפיו הם גם מתחילים שאין להם שום ידע על הריקוד. מתי נפגשים? כול יום רביעי בשעה 21:30 בקומת הקרקע של בנין רוזנברג.
מועדון הנדל"ן
המועדון, שהוקם על ידי סטודנטים של האוניברסיטה ובשיתוף אגודת הסטודנטים, נוסד תחת החזון לפיתוח חשיבה יזמית, כלכלית ועצמאית בקרב צעירים בארץ.
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software