ספורט

ספורט בקמפוס
החשיבות של אורח חיים בריא ידוע לכל ובעידן של מגפת ההשמנה העולמית, ספורט מהווה את הפתרון הטוב ביותר לתופעה. בואו לגלות אילו פעילויות אנו באגודה מציעים כדי לקדם נושא זה: ימי ספורט, מתקני ספורט בקמפוס ועוד.
נבחרות
מסורת ארוכת השנים של ניצחונות, הישגים והתנהגות ספורטיבית משובחת של הנבחרות והאתלטים שלנו משקפת מדוע הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב נחשבים למצטיינים והמובילים בארץ הן בלימודים והן בספורט. נבחרת המאמנים והחונכים שלנו כוללת חלק מאגדות הספורט הישראלי, המחויבים להצלחת הסטודנטים ועמידה בסטנדרטים שהצבנו, בואו לקחת חלק
טורנירים
מתגעגעים לכדורגל של שישי עם החברים בבית? אין לכם איפה לקלוע שלשות? במהלך השנה יתקיימו תחרויות ספורט במגוון ענפים אשר פתוחים לכלל ציבור הסטודנטים. הטורנירים יתקיימו במתקנים החדישים ביותר של מרכז הספורט. בשנה החולפת התקיים טורניר כדורגל שנערך לאורך כל הסמסטר במגרשי הדשא החדישים של מרכז הספורט, בהשתתפות מעל 300 סטודנטים. כמו כן נערכו טורנירי כדורסל, פינג פונג ועוד. אז בואו להיות חלק מתחרויות הספורט המהנות המתקיימות לאורך השנה.
מרכז הספורט
'מרכז הספורט עלית' מציע גם השנה מנויים במחירים אטרקטיביים עבור הסטודנטים. במקביל תוכלו ליהנות ממגרשי כדורגל וכדורסל שזמינים עבורכם בשעות מסוימות במהלך השבוע. אז למי שספורט זורם בעורקיו, מי שמעוניין במבחר רחב של חוגים, בריכה וג'קוזי זה המקום בשבילכם.
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software