קפטריות, קפה אמון ופינות רווחה

  

כרטיסיות מוזלות לארוחות מלאות
מעבר לסל המוצרים המפוקח הבסיסי, אנחנו באגודת הסטודנטים ממשיכים לפעול לטובת הוזלת המחירים בקמפוס. בדיוק בשביל זה יצרנו יחד עם הקפיטריות את הכרטיסיות!
רשימת קפיטריות ומחירונים מפוקחים
אנחנו יודעים שלא זול להיות סטודנט ולכן אגודת הסטודנטים דאגה שבכל קפיטריה יהיה מחירון מפוקח בסיסי שמטרתו לאפשר לסטודנט לאכול ארוחה מזינה ומלאה או לחטוף סנדוויץ' מהיר במחיר הוגן. הכירו את זכויותיכם!
פינות קפה אמון
פינות "קפה האמון" פזורות באוניברסיטה בשבילנו הסטודנטים, והן כוללות מיקרוגל, מתקן מים או קומקום, מקרר וחלב, קפה שחור ונמס, סוכר, כוסות וכפיות. על מנת שהפינות ימשיכו להתקיים בכיף של כולנו, אנא שימו כסף ומידי פעם העיפו מבט או סמרטוט שהפינה תהיה נעימה גם לבאים אחריכם. חשוב שתזכרו כי הפינות הם שלנו ובשבילנו וכדי שנוכל להמשיך להריץ אותם צריך לממן אותם.. הדיל הוא די פשוט: אנחנו סומכים עליכם שתשימו כסף, ואנחנו נמשיך את האספקה השוטפת של המוצרים
מפוקחפון
אגודת הסטודנטים משקיעה חלק נרחב מזמנה וממאמציה בפיקוח על סל המוצרים הבסיסי הנמכר בקפיטריות ברחבי הקמפוס, ובשיפור השירות הניתן בהן. במסגרת המאמץ להוזלת המחירים, האגודה מציעה מגוון רחב של כרטיסיות מוזלות לרכישת מזון, פינות רווחה ופינות "קפה אמון". בנוסף, האגודה דואגת לחייב את הקפיטריות להציע מחירונים מפוקחים.
לפניות בכל נושא
אין מחירון מפוקח בקפיטריה? נגמרו הכוסות בפינת קפה? המוצרים לא במחירי המחירון המפוקח? המקום אינו נקי דיו? המיקרו מקולקל? בא לכם לספר לנו איפה הקפה הכי טוב בקמפוס? נשמח אם תפנו אלינו בכל נושא!
סושיאל מרקט
הסושיאל מרקט היא דרך מהירה, בטוחה וחסכונית לקבל סחורה טרייה ולתמוך בחקלאים ובעבודתם! זוהי פלטפורמה אינטרנטית שדרכה ניתן לקנות באופן ישיר מוצרי בסיס מחקלאים ותעשיינים מרחבי הארץ. מערכת ההזמנות באתר הסושיאל מרקט נפתחת בימי שישי ב-09:00 ונסגרת בימי שבת ב-15:00 דרך האת ואיסוף בבניין מיטשל בימי רביעי (בלבד!) בין השעות 15:00-17:00 ממרכז השירות.
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software