קשרי חוץ

משלחות סטודנטים
מדי שנה, אנחנו מזמינים אתכם להירשם ולקחת חלק במסע לפולין, משלחת בת שבוע ימים, ולבקר במחנות הריכוז וההשמדה, בבתי הקברות ובתי הכנסת היהודים ובאתרים נוספים. ומה לגבי הקיץ? אגודת הסטודנטים מציעה לכם חופשה קיצית באחת הערים היפות בעולם (פראג!), סיורים תיירותיים, מסיבות וביקור במגוון פעילויות - וכל זה יחד עם סטודנטים צ'כים מקומיים. בחלק השני של המשלחת, הסטודנטים הצ'כים באים לישראל ואתם זוכים לראות ולחוות את הארץ יחד איתם - בשבוע מלא חוויות ופעילויות בכל רחבי המדינה.
שבוע בינלאומי
הזדמנות חד פעמית לייצג את אגודת הסטודנטים ב -25 יעדים שונים בעולם ולחוות חוויה מרתקת בשבוע ימים יחד עם סטודנטים בינלאומיים מכל העולם. שבוע של כיף, היכרות עם תרבויות שונות, נופים קסומים, מסיבות ואירוח על ידי המקומיים!
תגלית
תגלית Birthright Israel הינה יוזמה ציונית משותפת של ממשלת ישראל, פילנתרופים יהודים וקהילות יהודיות בחו"ל. מטרת הפרויקט היא יצירה וחיזוק קשרים בין צעירים יהודים החיים בתפוצות במנותק מיהדותם לבין מדינת ישראל והעם היהודי. אגודת הסטודנטים מזמינה אתכם לקחת חלק במשלחות השונות ב-5 ימים מרתקים של סיור חינוכי, אינטראקטיבי וחווייתי.
באדדיס / The Buddy System
ה Buddy System- הוא ארגון סטודנטים שמטרתו היא להפגיש בין סטודנטים בינלאומיים המגיעים ללמוד באוניברסיטה לסמסטר או לשנה ובין הסטודנטים הישראליים, באמצעות אירועים חברתיים, מסיבות, סיורים ועוד. השאיפה היא לחזק את הקמפוס התל אביבי ולהפכו לבינלאומי וליצור הזדמנויות לחברויות חדשות בין הסטודנטים.
פרטנרס / Partners
תכנית Partners כוללת סדרה של חמישה מפגשים, בהם צעירים אקדמאיים יהודים מחו"ל שמגיעים להתמחות של חמישה חודשים בארץ, פוגשים סטודנטים ישראלים מאוניברסיטת תל-אביב. התוכנית מקנה את האפשרות להיכרות וליצירת קשרים משמעותיים בין המשתתפים באמצעות מפגשים חברתיים חווייתיים.
StandWithUs
תוכנית הדגל StandWithUs Fellowship בשיתוף עם משרד החוץ, התאחדות הסטודנטים ואגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב פועלת זו השנה השביעית בקמפוס. התוכנית מלכדת תחתיה את העילית שבסטודנטים בישראל ומכשירה אותם לקחת תפקידי מנהיגות בחברה הישראלית. במהלך השנה הם יעברו הכשרות בדיפלומטיה ציבורית, תקשורת ויזמות ולבסוף יהיו ה"פרצוף האנושי" מאחורי הכותרות בתקשורת.
חילופי סטודנטים אקדמיים
אוניברסיטת ת"א עובדת בשיתוף פעולה עם לא מעט אוניברסיטאות ברחבי העולם. סטודנטים מאוניברסיטת תל-אביב יכולים ללמוד באוניברסיטה שותפה בחו"ל למשך סמסטר, ולקבל על כך ש"ס לתואר.
דע את קוסטה ריקה
מדי קיץ, האגודה לידידות ישראל - קוסטה ריקה בשיתוף עם אגודת הסטודנטים מזמינה אתכם להתחרות בידע על קוסטה ריקה ולזכות בכרטיס טיסה ואירוח מלא. אז למה אתם מחכים? בזמן שהחברים שלכם משתזפים על חופי תל-אביב, אתם תוכלו לבלות בקוסטה ריקה!
איסתא
מבחר ענק של טיסות וחבילות נופש בחו"ל, עד 30% חסכון להזמנת נופשונים הכוללים טיסה ומלון באיסתא. הזמינו עוד היום טיסות וחבילות נופש מותאמות למשפחות, זוגות וחברים
Loading nanoRep Q&A and FAQ Software